Bramy garażowe segmentowe


Bramy segmentowe otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, oszczędzając miejsce. Dzięki takiej konstrukcji zapewniają maksymalną ilość miejsca zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Oprócz tego garażowe bramy segmentowe mogą być instalowane w każdym otworze garażowym i zapewniają nawet o 14 cm większą szerokość przejazdu niż bramy uchylne. Posiadają też trwale elastyczne uszczelnienie, które jest odporna na działanie warunków zewnętrznych i optymalnie uszczelnia bramę z czterech stron. Stać Państwa na ten komfort.

Kolorowa różnorodność

Bogata oferta bram marki Hörmann daje możliwość wyboru odpowiedniej garażowej bramy segmentowej, która będzie pasować do architektonicznego stylu domu. Wśród stalowych bram segmentowych mają Państwo do wyboru 15 kolorów preferowanych w jednej cenie, ok. 200 kolorów wg palety RAL i 6 oklein Decograin. Powierzchnie naszych bram są optymalnie zabezpieczone przed korozją, aby wygląd nowej bramy mógł długo cieszyć oczy mieszkańców domu. Ocynkowany ogniowo materiał i trwała obustronna poliestrowa powłoka gruntująca powodują spływanie wody deszczowej. Bramy drewniane są dostępne w 2 rodzajach litego drewna do wyboru. Ich powierzchnię można malować impregnatem do drewna oferowanym w 8 różnych kolorach, aby dopasować bramę do kolorystyki domu.


POBIERZ KATALOGI BRAM GARAŻOWYCH

Szczegółowe informacje o dostępnych rozwiązaniach oraz całość oferty znajdziecie Państwo w katalogu dostępnym do pobrania poniżej.

GARAŻOWE BRAMY SEGMENTOWE

BOCZNA BRAMA SEGMENTOWA

GARAŻOWA BRAMA ROLOWANA

BRAMY UCHYLNE

DRZWI ZEWNĘTRZNE THERMOPRO

BRAMKA LAN/WAN