Drzwi PCV z panelem

Drzwi wejściowe z PCV z panelem ozdobnym w bogatej palecie wspaniałych wzorów wypełnień drzwiowych. Ofertę cechuje wysoka jakość produktu oraz szeroki wachlarz wzornictwa, który doskonale współgra z formami architektonicznymi każdego typu. Urozmaicona oferta wyrobów o formach klasycznych i nowoczesnych pozwala zaspokoić gust nawet najbardziej wymagających klientów. Odpowiednia zarówno do budownictwa nowoczesnego i klasycznego.

SERIE WYPEŁNIEŃ DRZWIOWYCH DORPOL

Seria A – Top Trend – nowość

Nowoczesna seria wypełnień drzwiowych dopasowana do aktualnych trendów.
Aplikacje w postaci pasków o szerokości 12 mm ze stali nierdzewnej są jednostronne.
Wypełnienia dostępne we wszystkie kolorach folii renolit oraz białe.
Wypełnienia te nie posiadają ramek wokół szyby.

Zdjęcia przedstawiają widok od zewnątrz.

Dowolność kolorów i frezowanych wzorów w połączeniu ze szkłem i stalą szlachetną daje poczucie piękna i nowoczesności.

Standardowe kolor według producenta IGP
RAL 9010, 9016, 8017, 8019, 7016
Pozostałe kolory za dopłatą.

Zdjęcia przedstawiają widok od zewnątrz.

Seria wypełnień do drzwi wejściowych o nowoczesnej stylistyce z elementami ze stali szlachetnej. Obecnie bardzo popularny i modny trend wystroju domów.

Zdjęcia przedstawiają widok od zewnątrz.

Seria klasyczna to eleganckie i klasyczne wzory wypełnień do drzwi wejściowych które zaspokoją potrzeby wymagającego klienta. Pasują zarówno do klasycznej jak i do nowoczesnej architektury.

Zdjęcia przedstawiają widok od zewnątrz.

Ta seria jest połączeniem serii nowoczesnej ze stalą szlachetną, uzyskując przez to szlachetność i elegancję. Ozdoby stalowe tylko od zewnątrz.

Elementy stalowe nie są montowane wokół szkła.
Zdjęcia przedstawiają widok od zewnątrz.

Współczesne budownictwo jest wymagające w zakresie wzornictwa. Oferowana seria bezramkowa jest skrojona na miarę aktualnych trendów. Patrząc na zdjęcia, powierzchnia ciemniejsza oszklenia oznacza nie przepiaskowaną część satinato lub innego szkła, natomiast jaśniejsze powierzchnie stanowią piaskowaną część szkła.
Wypełnienia tej serii nie posiadają ramek Inox ani ramek wypukłych. Ramka widoczna na wypełnieniu powstała przez wypiaskowanie szkła satinato.

Zdjęcia przedstawiają widok od zewnątrz.

Jest to seria nowoczesna wzbogacona dodatkowo o frezowanie od strony zewnętrznej na płycie HPL z folia renolit, lakierowana w miejscach frezowania lakierem. Kolor lakierowanego frezu jest dobierany w zależności od folii Renolit. Kolor frezu do złotego dębu 8007 natomiast kolor frezu do orzechu 8014 oraz do mahoniu zbliżony RAL 8012. Wypełnienia te nie posiadają ramek wokół szyby.
Wypełnienia tej serii dostępne są tylko w kolorze według folii renolit.
Kolor biały niedostępny.

Zdjęcia przedstawiają widok od zewnątrz.

To wypełnienia w których dominującym motywem są wzory na szkle.

Zdjęcia przedstawiają widok od zewnątrz.


POBIERZ KATALOG WYPEŁNIEŃ DRZWIOWYCH VEYNA

Szczegółowe informacje o dostępnych rozwiązaniach oraz całość oferty znajdziecie Państwo w katalogu dostępnym do pobrania poniżej.