Drzwi wewnętrzne PerfectDoor


DRZWI MODUŁOWE

Drzwi modułowe to nowoczesne wzornictwo, ciekawe i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne. Charakteryzują się stabilną masywną konstrukcją dającą satysfakcję płynącą z obcowania z produktem wysokiej jakości. Wykorzystywanie okleiny, zwłaszcza z linii Top-Decoor charakterystycznym usłojeniu i strukturze potęgują dodatkowo wrażenie naturalnego drewna. Okleiny CPL i ECOLINE nadają dodatkowo odporność paneli. Każdy z modułów skrzydła jest wykonany z litej płyty MDF, oklejony i przygotowany osobno z należytą starannością i uwagą. Elementy są solidnie połączone zapewniając stabilną i trwałą konstrukcje skrzydła. Użycie modułów w budowie pozwala stworzyć wiele odmiennych wzorów na bazie jednego modelu, dzięki czemu każdy klient ma szansę na znalezienie optymalnego dla siebie rozwiązania.


DRZWI PŁYTOWE

Drzwi okleinowane wykonane są na bazie trwałej ramy z płyty MDF. We wnętrzu jako wypełnienie stabilizujące zastosowano „plaster miodu”. Skrzydło obustronnie obłożone jest płytą surową HDF, która oklejona jest folią dekoracyjną ze strukturą drewna, która w przypadku wybranych kolorów została wzmocniona efektem „wood look” (imitująca pory drewna) lub haptycznym (dającym wrażenie dotyku surowego drewna). Charakterystyczne dla drzwi okleinowanych jest połączenie niebanalnego wzornictwa ze stosunkowo niską ceną.


DRZWI HDF LAKIEROWANE

Drzwi lakierowane wykonane są na bazie trwałej ramy z płyty MDF. We wnętrzu skrzydła zastosowano wypełnienie stabilizujące „plaster miodu”. Skrzydło obustronnie obłożone jest zadrukowaną i zalakierowaną płytą HDF. Drzwi z linii HDF lakierowane są produktami gwarantującymi ekonomiczność rozwiązań.


DRZWI INNOVA

Drzwi INNOVA to nowatorska technologia łącząca nowoczesną stylistykę z doskonałą jakością. Skrzydło wykonane jest z dwóch płyt MDF oklejonych odpornym na czynniki mechaniczne materiałem: folią PVC. Pozwala na zastosowanie drzwi w budynkach użyteczności publicznej, takich jak hotele, biura, ale także w mieszkaniach wymagających klientów. Mocna, grubsza od standardowej konstrukcja (43mm grubości) wraz z powłoką PVC tworzy odporne na zarysowania, wilgoć lub użycie detergentów, a wmontowana uszczelka zapewnia dodatkową ochronę przed hałasem i temperaturą. Do skrzydeł można zastosować: zamek pokojowy, łazienkowy, na wkładkę. Okucia stanową trzy zawiasy czopowe z regulacją. Do linii INNOVA stosujemy specjalną ościeżnicę drewnianą. Poniżej prezentujemy 5 z 12 modeli z serii INNOVA, całość oferty znajdziecie Państwo w katalogu dostępnym do pobrania na dole strony.


DRZWI INWESTYCYJNE

Przedstawiamy Państwu rozszerzoną kolekcję drzwi dedykowanych prywatnym lub instytucjonalnym inwestorom. W tym segmencie odnajdą Państwo zarówno ekonomiczne, pełne skrzydła drzwiowe, wewnątrzklatkowe, wzmacniane skrzydła, drzwi dźwiękochłonne czy certyfikowane przeciwpożarowe EI30 oraz EI60.


DRZWI DWUSKRZYDŁOWE

W drzwiach dwuskrzydłowych możemy wykorzystać niemal dowolne modele skrzydeł z katalogu. Możliwe jest dowolne zastosowanie kombinacji skrzydeł „60”, „70”, „80”, „90”. Skrzydło czynne jest standardowym skrzydłem rozwiernym, natomiast skrzydło bierne posiada zamontowaną w felcu listwę przymykową zawierającą zasuwy i zaczep zamka.


SYSTEM PRZESUWNY NAŚCIENNY

Rozwiązanie to pozwala na łatwe zamontowanie skrzydła w pomieszczeniach, gdzie nie możemy lub nie chcemy zastosować tradycyjnych rozwiernych drzwi. Skrzydło bądź skrzydła (w przypadku systemu podwójnego) drzwiowe przemieszcza się na aluminiowych prowadnicach umieszczonych powyżej otworu drzwiowego.


SYSTEM PRZESUWNY CHOWANY

System przesuwny jako konstrukcja aluminiowa do zabudowy płytą karton-gips dla drzwi jednoskrzydłowych lub dwuskrzydłowych chowanych w ścianę.


POBIERZ KATALOG DRZWI PERFECTDOOR

Szczegółowe informacje o dostępnych rozwiązaniach oraz całość oferty znajdziecie Państwo w katalogu dostępnym do pobrania poniżej.